ЗООКОМПЕКС

Зоокомплекс створений з метою організації екологічної освітньо-виховної роботи, вивчення дикої фауни . Спілкування з тваринами приносе дитині безліч позитивних емоцій. Це і радість, і здивування , і трепет перших відкриттів. Завдяки наявності зоокомплексу діти змалку навчаються дбайливому ставленню до тваринного світу та братам нашим меншим.

У них з'являються почуття відповідальності, прагнення оберігати слабших істот і піклуватися про них. Догляд за тваринами у зоокомплексі дисциплінує дітей, дозволяє їм набути найпростіших навичок трудової діяльності. Крім того, постійне спілкування з тваринами розкриває творчий потенціал дитини, що полегшує художнє та естетичне виховання підростаючого покоління.