ПЛАН ЗАХОДІВ

План заходів

з запобігання та протидії булінгу (цькуванню) в закладі освіти

на 2023-2024 навчальний рік

№з/п

Нормативно – правове забезпечення

1

Створення нормативно-правової бази щодо  забезпечення  запобігання та протидії булінгу

2

Оновлення  інформації на веб-сайті закладу з проблеми запобігання та протидію булінгу

3

Виконання  вимог Законів України «Про освіту» (ст. 26, 30), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», прийнятий Верховною Радою України від 18.12.2018  №2657-VIII, наказів МОН України від 28.12.2019 №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» та від 26.02.2020 №293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

директор,

працівники

закладу

4

Невідкладне інформування, у разі виявлення випадку булінгу, відповідних органів, визначених Законом України від 18.12.2018 № 2657-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»

у разі виявлення випадку

5

Створення безпечного освітнього середовища в КЗПО «ЕНЦ»,  вільного від насильства та булінгу (цькування), що включає психологічну та фізичну безпеку учасників освітнього процесу.

педагогічні працівники

Проходження навчання онлайн-курси «Насильство-знаю, дію, захищаю»

вересень

Робота з педагогами

1

Сприяти  формуванню позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії в педагогічному  колективі

адміністрація

закладу

2

Проводити інформаційно-просвітницьку роботу серед учасників освітнього процесу щодо профілактики булінгу (цькування), з питань охорони дитинства, профілактики бездоглядності, жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в КЗПО «ЕНЦ» та сім’ї.

Педгодина «Стоп булінг!»

«Недопущення булінгу в дитячих колективах»

грудень 2023

4