ГУРТКИ

ЛЮБУВАННЯ ПРИРОДОЮ

Вік: від 9 до 12 років

Програма гуртка «Любування природою»  передбачає розвиває у дітей прихильність до естетичного сприйняття довкілля, виховує любов до природи, бажання розглядати її красу та милуватись нею, помічати деталі, радіти незвичайному. Органічний зв'язок спостереження і милування природою, образотворче мистецтво, слухання музики, українських пісень і поезії несуть в собі художньо-естетичне виховання молодшого покоління.

Технології таких занять дуже відрізняються від звичайних занять, уроків та навчальних екскурсій. Вони розраховані на отримання дітьми емоційнообразної інформації про природу, підносять дитяче сприймання на належний емоційнообразний рівень.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО І ПРИРОДА

Вік: від 6 до 12 років

Програма гуртка «Образотворче мистецтво і природа»  передбачає належне спрямування уяви, розвиток фантазії, естетичного сприйняття прекрасного, образного мислення та формування морально-естетичних якостей, працездатності та наполегливості. Виховання в дітях потреби у самовиявленні, відтворенні художніх образів з використанням різних художніх технік та матеріалів є основоположними завданнями художньо-естетичної освіти.

ПРИРОДА РІДНОГО КРАЮ

Керівники: Гуменюк Любов Михайлівна

Третяк Юлія Олександрівна

Синчук Неля Григорівна
Вік: від 6 до 15 років

Програма гуртка "Природа рідного краю" передбачає пізнання гуртківцями навколишнього середовища м.Павлограда, проблем і перспектив свого біорегіону.

Під час занять у гуртку «Природа рідного краю» ми поповнюємо знання про живу та неживу природу рідного краю. Граючись у екологічні ігри, під час екскурсій та на заняттях гуртка – дізнаємося про тваринок та рослини через картинки та низки цікавих питань-відповідей.

Вивчення природи рідного краю, догляд за тваринами в куточку живої природи.

ЛЮБИТЕЛІ СВІЙСЬКИХ ТА ДЕКОРОТИВНИХ ТВАРИН

Керівник: Гуменюк Любов Михайлівна

Віштак Євгенія Валеріївна
Вік: від 6 до 15 років

Програма гуртка “Любителі декоративних і свійських тварин” розрахована на учнів молодшого та середнього шкільного віку. Вона дозволяє в процесі занять поглибити та систематизувати шкільні знання з зоології, фізіології тварин, селекції, екології.

Основною метою роботи гуртка є: вивчення біологічних особливостей декоративних і свійських тварин, історії їх одомашнення, умов утримання і розведення в неволі, виховання любові до природи та почуття відповідальності за живі істоти, прищеплення учнями навичок експериментальної та дослідницької роботи.

ФОТОНАТУРАЛІСТИ

Вік: від 13 до15 років

Викладання основних методів фотографії, зйомка об’єктів природи, композиція, робота з цифровими та плівковими фотоапаратами. Завдяки заняттям у гуртку, діти навчаються бачити різні моменти в природі, на які раніше не звертали увагу, передавати всі барви навколишнього світу, ознаки кожної пори року, зміни погодних умов.

Під час практичних занять, гуртківці не тільки вчаться правильно фотографувати, а й вивчають та досліджують рослинний світ.

КВІТНИКАРСТВО

Керівник: Синчук Неля Григорівна

Вік: від 11 до 15 років

Вивчення рослин відкритого і закритого ґрунту.

В програмі гуртка - знайомство з різноманітними кімнатними рослинами, правилами догляду за ними. Під час практичних
робіт діти займаються дослідами з розмноження рослин. Отримані молоді рослини залишаються дітям. Вивчають біологічні й декоративні якості квіткових рослин, їх різноманіття, агротехніку вирощування та використання в озелененні й флористиці, ознайомлюються з новітніми технологіями в сучасному квітникарстві.

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

Керівник: Лутай Марина Валеріївна
Вік: від 15 до 17 років

Навчальна програма є комплексною, в ній поєднано розмаїття видів декоративно-ужиткового мистецтва як окремих дисциплін, які викладаються з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей. Особливий акцент у змісті програми зроблено на послідовне засвоєння мистецьких стилів та явищ художньої культури через практичне застосування видів та технік декоративно-ужиткового мистецтва у виготовленні стилізованих виробів, присвячених певному періоду української історії, починаючи з давніх часів і до сьогодення.