ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ
Результативність
участі юннатів в обласних та всеукраїнських
конкурсах та акціях за 2022 рік
№ | Назва конкурсу, акції | ПІБ учасника, назва колективу | Керівник | Етап (обласний чи всеукраїнський) | Місце | Підстава |
1 | Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» | Бушина Софія | Бушина С.О. | Обласний | І | Наказ ОЕНЦДУМ №02/01-04 від 21.01.2022 |
2 | Всеукраїнський конкурс-акція «День юного натураліста» | Гурток «Природа рідного краю» | Гуменюк Л.М. | Всеукраїнський | ІІ | Наказ НЕНЦ №17 від 01.02.2022 |
3 | Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста» | Тимошенко Владислав «Дитячий екологічний рух» | Кириченко К.Б. | Обласний | ІІІ | Наказ ДОН №141/0/212-22 від 30.03.2022 |
4 | ІХ Всеукраїнський турнір юних натуралістів | Команда «Екостарт» | Кириченко К.Б. | Всеукраїнський | А | Наказ НЕНЦ №43 від 31.05.2022 |
5 | Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» Номінація «Найщедріша годівничка» | Гурток «Дитячий екологічний рух» | Кириченко К.Б. | Обласний | І | Наказ ДОН №202/0/212-22 від 23.05.2022 |
6 | Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка» | Гурток «Природа рідного краю» | Синчук Н.Г. | Обласний | І | Наказ ДОН №216/0/212-22 від 01.06.2022 |
7 | Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій | Вихованці СЮН | Кириченко К.Б. | Всеукраїнський | І | Наказ НЕНЦ №55 від 05.07.2022 |
8 | Всеукраїнський конкурс «Декоративний розпис в культурі України» | Сидорова Олеся | Іванова М.А. | Всеукраїнський | І | Наказ НЕНЦ №59 від 08.08.2022 |
9 | Тауріна Анастасія | ІІ |
| |||
10 | Кириченко Єлизавета | ІІІ |
| |||
11 | Бублик Карина | ІІ |
| |||
12 | Всеукраїнський природоохоронний конкурс «Годівничка» | Гурток «Природа рідного краю» | Синчук Н.Г. | Всеукраїнський | І | Наказ НЕНЦ №60 віж 12.08.2022 |
13 | Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» | Абросімова Аліна | Гуменюк Л.М. | Всеукраїнський | ІІІ | Наказ НЕНЦ №61 від 18.08.2022 |
14 | Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» | Жук Аліса | Гуменюк Л.М. | Обласний | ІІ | Наказ ОЕНЦДУМ № 01-15/86 від 03.05.2022 |
15 | Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» | Абросімова Аліна | Гуменюк Л.М. | Обласний | ІІ | Наказ ОЕНЦДУМ № 01-15/86 від 03.05.2022 |
16 | Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» | Мартинюк Анастасія | Гуменюк Л.М. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ № 01-15/86 від 03.05.2022 |
17 | І обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв | Гурток «Природа рідного краю» | Гуменюк Л.М. | Обласний | А | Наказ ДОН №64/0/-04 від 28.09.2022 |
18 | Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» | Гурток «Дитячий екологічний рух» | Кириченко К.Б. (прдяка НЕНЦ) | Всеукраїнськй | І | Наказ НЕНЦ №42 від 14.10.2022 |
19 | Всеукраїнський фестиваль “Україна-сад”, присвяченого 300-річчю від дня народження Г.Сковороди” | Гурток «Дитячий екологічний рух» | Кириченко К.Б. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ №66/01-04 від 24.10.2022 |
20 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Живи земле» (Лелека) | Торішня Валерія, Баскакова Альона | Гуменюк Л.М. | Обласний | А | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
21 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Птах року» | Федоненко Поліна Бобилькова Софія Медведєва Аліна | Сафіна І.Р. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
22 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Біощит» | Кириченко Єлізавета | Кириченко К.Б. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
23 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Квітковий розмай» | Гурток «Відповідальне споживання» (Сидорова Олеся) | Крикушенко М.В. | Обласний | І | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
24 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Ландшафтний дизайн» | Бушина Софія | Бушина С.О. | Обласний | А | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
25 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Плекаємо сад» | Карпець Кіра | Кириченко К.Б. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
26 | Обласний конкурс юних натуралістів Номінація «Дослідницький марафон» | Єрохіна Катерина | Гостяєв Є.В. | Обласний | А | Наказ ОЕНЦДУМ №70/01-04 від 17.11.2022 |
27 | Обласний конкурс «Школа – мій рідний дім» Номінація «Музей кімнатних рослин» | Гурток «Відповідаль не споживання» | Крикушенко М.В. | Обласний | ІІ | Наказ ОЕНЦДУМ№71/01-04 від 01.12.2022 Наказ ДОН №482/0/212-22 від 08.12.2022 |
28 | Обласний конкурс «Лелека» | Торішня Валерія, Баскакова Альона «Любителі декоративних і свійських тварин» | Гуменюк Л.М. | Обласний | ІІІ | Наказ ОЕНЦДУМ №72/01-04 від 01.12.2022 Наказ ДОН №480/0/212-22 від 08.12.2022 |
29 | Всеукраїнська конкурс-акція «День юного натураліста | Вихованці СЮН (Комплексна робота) | Кириченко К.Б. | Обласний | ІІ | Наказ ДОН №425/0/212-22 від 09.11.2022 Наказ ДОН №486/0/212-22 від 12.12.2022 |
30 | Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста» | Тимошенко Владислав Гурток «Дитячий екологічний рух» | Кириченко К.Б. | Всеукраїнський | ІІІ | Наказ НЕНЦ №93 від 30.12.2022 |